Search for a race


Browse by year


Recently added


Submit results

  • Do you have results you want displayed here? Submit them.

10/05/2017 – Wrekin Streak





  
Pos Name Category Club Time
1 Daniel Lee U17B Southall School 00:16:50
2 Jonathan Hockey MSEN TAC 00:18:23
3 Robbie Cooper U19B Wenlock Olympians 00:19:03
4 Simon Adney MSEN Mercia 00:19:19
5 Duncan Birtwistle MSEN Telford AC 00:19:34
6 Huw Davies MSEN Mercia 00:19:36
7 William Kay U15B TAC 00:19:48
8 James Craig MSEN Mercia 00:20:13
9 Chris Atherton MSEN Ambleside AC 00:20:25
10 Andy Watkins MU23 U/a 00:20:36
11 David Haygarth M40 Wharfdale Harriers 00:20:37
12 Aaron Brown MSEN Tipton Harriers 00:20:46
13 Sam Robson MSEN High Sports 00:20:47
14 Tom Foster M40 Mercia 00:20:49
15 Jack Birch U17B Tipton Harriers 00:20:51
16 Simon Barkley M40 Oswestry Olympians 00:20:51
17 Virgil Barton M40 Birlick FR 00:20:52
18 Peter Jones M40 Oswestry Olympians 00:21:15
19 Brian Rothera M45 Oswestry Olympians 00:21:26
20 Matthew Breakell MSEN High Sports 00:21:27
21 Adam Hyde M40 U/A 00:21:28
22 Alec Hough MSEN Mercia 00:21:30
23 Henry Webb U17B Walton Chasers 00:21:34
24 David Chetta MSEN Mercia 00:21:37
25 Amy Partridge WU23 Mercia 00:21:39
26 Mel Price W40 Mercia 00:21:40
27 Nick Jones MSEN U/A 00:21:58
28 Mark Agnew M50 Mercia 00:21:59
29 Mathew Cox MSEN U/A 00:22:03
30 Luke Moses U17B U/A 00:22:04
31 Steve Cole M50 Mercia 00:22:14
32 Ian Lowe M45 Oswestry Olympians 00:22:31
33 Daniel Vaughan MSEN Wolves & Bilston 00:22:32
34 Kevin Sandwith MSEN U/A 00:22:34
35 Ed Davies M60 Mercia 00:22:47
36 Richard Amos MSEN Bridgnorth RC 00:22:53
37 James Adney MSEN Mercia 00:22:56
38 Alex Herron MSEN Wolves & Bilston 00:23:08
39 Phil Edwards M45 U/A 00:23:10
40 Thomas Lote U17B TAC 00:23:11
41 Ross Corbett U17B Telford Harriers 00:23:34
42 Phil Weber M40 Amazing Feet 00:23:36
43 Declan Redfern U19B Southall School 00:23:50
44 Adam Hill MSEN U/A 00:23:54
45 Tom Yeomans M40 U/A 00:23:58
46 Caleb Adams U15B U/A 00:24:11
47 Tim Parker M55 Mercia 00:24:24
48 Anthony Nicholls M40 U/A 00:24:29
49 Amber Cadman-Gibb U17G Mercia 00:24:36
50 Matthew Lee M40 NDRC 00:24:46
51 Ryan Fulford M40 U/A 00:24:53
52 Mike Streetly M50 Cuthbert 00:25:03
53 Wes Briscoe MSEN Bayston Hill Salad Dodgers 00:25:06
54 Andrew T Davies M65 Bridgnorth RC 00:25:12
55 Adam Hamer MSEN U/A 00:25:31
56 Robert Sedgley M45 Tipton Harriers 00:25:34
57 Tim Jones M55 Shropshire Shufflers 00:25:37
58 Mark Bramall MSEN U/A 00:25:40
59 Andrew Pye MSEN Mercia 00:25:54
60 Lucy Cambridge W45 Wolves Bilston AC 00:25:55
61 Stuart Richards M45 U/A 00:26:01
62 Mike Watton M55 U/A 00:26:03
63 Kevin Jones M40 Maldwyn Harriers 00:26:05
64 Suzanne Kapitanec WSEN Mercia 00:26:08
65 Elle Hartley WSEN U/A 00:26:15
66 Bruce Blackman M45 Shropshire Shufflers 00:26:19
67 Craig Teckoe M40 Wrekin RR 00:26:22
68 Derek Doody M50 Bridgnorth RC 00:26:27
69 Dave Nichols M65 Mercia 00:26:28
70 Adrian Clark M50 Mercia 00:26:31
71 Richard Curtis M55 Bayston Hill Dodgers 00:26:34
72 S Atherton M60 Ambleside AC 00:26:37
73 Shaun Western M45 U/A 00:26:37
74 Stella Denniss M40 Stafford 00:26:39
75 Gayle Gilbody WSEN Bridgnorth RC 00:26:42
76 Cass Chisholm WSEN BRAT 00:26:47
77 Jack Tavernor MSEN U/a 00:26:51
78 Stephen Bajic M55 Mercia 00:27:03
79 Laura Gale WSEN Bournville Harriers 00:27:05
80 Deborah Millington W45 Wrekin RR 00:27:06
81 Stephen Davis MSEN Telford Harriers 00:27:09
82 John Nightingale M45 U/A 00:27:11
83 Owen Williams U19B Oswestry Olympians 00:27:19
84 Yvonne Hill W50 Oswestry Olympians 00:27:29
85 Gary Gunner M70 Croft Ambrey 00:27:33
86 James Jones M40 Mercia 00:27:35
87 Andy Laing M45 U/A 00:27:36
88 Scott Mathers MSEN Bridgnorth RC 00:27:39
89 Dave Hopkins M60 Telford AC 00:27:45
90 Luke Mills MSEN Bridgnorth RC 00:28:14
91 Paul Sanderson M60 Telford AC 00:28:21
92 Anna Weber U17G Kidderminster & Stourport AC 00:28:31
93 Aleksandar Vladimirov MSEN U/A 00:28:35
94 Daniel Annett MSEN U/A 00:28:37
95 Biddy Cole W50 Mercia 00:28:45
96 Matthew Day M40 U/A 00:29:00
97 Alison Preece W45 Telford 00:29:02
98 Gill Evans W55 SAC 00:29:03
99 Ruth Weber U17G U/A 00:29:05
100 Dani Sedgley WU23 Tipton Harriers 00:29:12
101 Ifan Jones M50 Maldwyn Harriers 00:29:14
102 Chris Purcell M40 Shropshire Shufflers 00:29:35
103 Richard Paddock M55 Mercia 00:29:43
104 Louise Bibbings W40 Telford Harriers 00:29:57
105 Paul Clee M40 U/A 00:30:24
106 Nick Budd M50 Congleton Harriers 00:31:02
107 Douglas Craig M55 U/A 00:31:05
108 Carl Gayle M40 Tipton Harriers 00:31:12
109 Alan Hall M50 U/a 00:31:18
110 Adam Stockwell MSEN Shropshire Shufflers 00:31:21
111 Tom Davies M65 Croft Ambrey 00:31:31
112 Richard Annett MSEN U/A 00:32:22
113 Natalie Carr WSEN Bridgnorth RC 00:32:59
114 Bradley Simkiss U17B Southall School 00:33:27
115 Jamie Parsons U17B Southall School 00:33:34
116 Mio Kontic M50 Wrekin Road Runners 00:34:08
117 Tracy Craig W50 U/A 00:34:13
118 Jordan Perkins U17B Southall School 00:36:03
119 Emma Blake WSEN U/a 00:36:10
120 Julie Roberts W55 Bridgnorth RC 00:37:13
121 Joanna Sharp W55 Ludlow Runners 00:38:19
122 Lesley Pimm W60 Bournville Harriers 00:38:47
123 Michaela Duckett WSEN Tipton Harriers 00:39:59
124 Katie Briggs WSEN Tipton Harriers 00:39:59
125 Harry Cheadle U17B Southall 00:45:12
126 Rahul Saini Southall School 00:45:15
127 Sharron Jepson W50 Bridgnorth RC 00:46:07
128 Maggie Morris W55 Ludlow Runners 00:46:21
129 Ben Beekes U17B Southall School 00:47:02
130 Ariel Rogowski U15B Southall School 00:52:19
131 Charlie Doran U15B Southall School 00:52:19