Search for a race


Browse by year


Recently added


Submit results

  • Do you have results you want displayed here? Submit them.

12/06/2019 – Hotfoot Up Famau





  
Pos Name Category Club Time
1 Lawrence Eccles SM Penny Lane 00:35:57
2 Stephen Skates M40 Prestatyn 00:36:20
3 Joel Gomes SM Wrexham 00:38:26
4 Jez Brown M40 Buckley 00:41:22
5 Tom Leather SM Tattenhall 00:41:46
6 Neil Ashcroft M50 Ambleside 00:42:05
7 Tony Wood SM Denbigh 00:42:19
8 Steve Toogood M50 Buckley 00:43:31
9 Pete Gray SM Buckley 00:43:40
10 Alex Mason M40 Delamere 00:43:58
11 Jon Davies SM 00:44:18
12 John Rolton SM CRR 00:44:27
13 Luke Addison SM Run Free 00:44:41
14 Jim O'Hara SM Helsby 00:44:44
15 Chris Palmer SM West Cheshire 00:45:15
16 Jonathan Cole M40 E Port 00:45:59
17 Anthony Woodall M40 West Cheshire 00:46:19
18 Andrew Peers SM Buckley 00:46:45
19 Stephen Mills M40 Gog 00:46:54
20 Simone Capponi M40 Penny Lane 00:47:15
21 Graeme Dieu M40 Chester Tri 00:48:01
22 Huw Williams SM Denbigh 00:48:56
23 Gareth Jaggard SM CRR 00:49:48
24 Adam McDonnell M40 Denbigh 00:49:57
25 Lewis Johnston SM Warrington 00:49:59
26 Richard Borne M50 Mysteruns 00:50:12
27 Iain Wood M60 Chester Tri 00:50:37
28 Denis Garnham M50 00:50:46
29 Ellie Robinson SF West Cheshire 00:50:48
30 Gemma Kelly SF Chester Tri 00:51:40
31 Aled Thomas SM Buckley 00:52:04
32 Nigel Crompton M50 Pensby 00:52:21
33 Dan Robbins SM UA 00:52:25
34 John Morris M70 Buckley 00:53:19
35 Tracy Rogers SF Buckley 00:53:21
36 Duncan Jones M60 Denbigh 00:54:52
37 Sam Parry SM 00:55:43
38 Kathryn Bradley SF Penny Lane 00:55:51
39 David Lynan M40 Penny Lane 00:55:56
40 Danny Jenkins M60 00:57:28
41 Christine Cammillane SF Deestriders 00:57:29
42 Paul Lewtey M40 Deestriders 00:57:33
43 Leanne Callaghan F40 00:58:08
44 Kenny Hughes M70 Wrecsam Tri 01:02:30
45 Sharon Basford F40 Tattenhall 01:03:02
46 Alex Duncan-Price F40 Tattenhall 01:03:06
47 Nick Venables M40 Wrexham 01:03:10
48 Amanda Garner SF Buckley 01:04:18
49 James Rogers M40 Prestatyn 01:04:23
50 Lisa Cooper SF Deestriders 01:07:19
51 Karen Owens F50 Wrexham 01:07:22
52 Jenny Lewtey SF Deestriders 01:07:24
53 Jo Houghton-Davies SF Deestriders 01:07:30
54 Cara Jones F40 Prestatyn 01:11:31
55 Darren Skillington M40 West Cheshire 01:11:45
56 Alex Duffy M40 West Cheshire 01:11:55
57 Tracy Colligan F40 Prestatyn 01:12:14