Search for a race


Browse by year


Recently added


Submit results

  • Do you have results you want displayed here? Submit them.

12/05/2018 – Cwmdu





  
Pos Name Category Club Time
1 Sam Tosh M Rossendale H 01:17:32
2 Pete Ryder M Aberdare 01:21:04
3 Jack Agnew U23 Mercia 01:26:37
4 Andy Stephens M40 Monross 01:28:11
5 Tom Turner M Mynydd Du 01:30:10
6 Wyndham Turner M 01:30:53
7 Mel Price F40 Mercia 01:31:05
8 Dan Sandford M40 FOD 01:32:04
9 Nigeal Rogerson M40 01:33:00
10 Matt O'Keefe M MDC 01:33:06
11 Helen Brown F40 Mynydd Du 01:33:14
12 Ian Luke M Poole R 01:33:18
13 Dan Lewis M40 Wye V 01:34:28
14 Michael Reynolds M50 Mercia 01:34:42
15 John Aggleton M60 MDC 01:36:05
16 Steven Hepton M40 Mynydd Du 01:36:33
17 Helen Marshall F Aberystwyth 01:36:50
18 Niki Radnege M40 01:36:54
19 Mark Agnew M50 Mercia 01:37:32
20 Andy Horlick M40 FOD 01:37:41
21 Andy Vaudin M50 01:37:56
22 Robin Bacon M50 Mercia 01:38:15
23 Paul Tucker M50 Mynydd Du 01:38:24
24 Alexander Eynon M50 01:38:36
25 James Bellin M 01:39:03
26 Andrew Brasington M50 Ebbw Vale 01:40:16
27 Andrew Pritchard M40 Buckley Runners 01:40:32
28 Sanjai Sharma M50 Bounemouth 01:40:38
29 Phil Richards F40 Weston 01:40:53
30 David Mullin M40 Mercia 01:41:31
31 Kevin Hagley M50 SWRR 01:41:33
32 Peter Sowerby M50 Brecon 01:42:03
33 Rhian Probert F40 Mynydd Du 01:42:10
34 Sam Weale M Monross 01:42:13
35 Kenneth Cox M Southville 01:43:26
36 Nick Biggs M40 01:43:44
37 Gareth Bryer M40 Mynydd Du 01:44:44
38 Sammi Toop F Mynydd Du 01:45:02
39 James Gale M Southville 01:45:08
40 Richard Cronin M MDC 01:45:30
41 Matthew Haynes M40 Hay Hotfooters 01:45:37
42 Matthew Lawson M40 Chepstw 01:45:47
43 Sasha Habgood F40 Mynydd Du 01:45:49
44 Tom Morfey U23 Cardiff Harlequins 01:46:04
45 James Woodier M Mynydd Du 01:47:45
46 Martin Simmons M50 01:48:10
47 Debbie Stenner F40 FOD 01:49:42
48 Hannah Hopkinson F 01:50:06
49 Matthew Marshall M Southville 01:50:16
50 Emily Cox F Southville 01:50:16
51 Andy Blackmore M50 MDC 01:51:35
52 Naomi Law F40 Mynydd Du 01:53:45
53 Gareth Welch M40 01:55:01
54 John Jaspers M40 01:55:51
55 Mike Harris M60 Westbury 01:57:21
56 Richard Simpson M40 01:58:03
57 Kate O'Sullivan F50 Aberystwyth 01:58:08
58 Steve Harrhy M50 Pont Y Pwl 01:58:14
59 Andy Stott M50 MDC 01:58:56
60 Bev Tucker F50 Mynydd Du 02:00:32
61 Christine Farr F40 MDC 02:00:37
62 Hugh Morgan-Jones M50 WFRA 02:00:46
63 Simon Dancel M40 Bristol Up & Runners 02:01:05
64 Rona Davies F50 Mynydd Du 02:03:26
65 Pete Morfey M60 Cardiff Harlequins 02:03:47
66 Gareth Jones M70 MDC 02:05:59
67 Caroline Dallimore F60 MDC 02:08:45
68 Jonathan Humphries M 02:13:20
69 Karen Elvers F40 MDC 02:15:56
70 Gary Gunner M70 Croft Ambrey 02:22:12
71 Les Williams M70 Eryri 02:23:18