Results: Sun 12 Aug 2018 — Boulsworth Fell under 11/13
Competitor | Category | Club | Time | |
---|---|---|---|---|
1 | Martha Jackson | U13G | Bingley Harriers | 00:06:44 |
2 | Matthew Smith | U11B | Blackburn Harriers | 00:06:59 |
3 | Tristan Fitzpatrick | U13B | Trawden AC | 00:07:02 |
4 | Charlie Pickens | U13B | Calder Valley Fell Runners | 00:07:03 |
4 | Helena White | U13G | Clayton-le-Moor Harriers | 00:07:03 |
6 | Lucille Pickles | U11G | Barlick Fell Runners | 00:07:12 |
7 | Codie Dewhurst | U13B | Blackburn Harriers | 00:07:14 |
8 | Toby Birtwistle | U11B | Running 4CF | 00:07:17 |
9 | James Galloway | U11B | Trawden AC | 00:07:26 |
10 | George Camara | U11B | Trawden AC | 00:07:38 |
11 | Daniel Brown | U13B | Trawden AC | 00:07:43 |
11 | Eve Hartley | U13G | Trawden AC | 00:07:43 |
13 | Garth Duffy | U11B | Barlick Fell Runners | 00:07:44 |
14 | Caleb Tregay | U13B | Burnley AC | 00:07:45 |
15 | Sianna Smith | U13G | Clayton-le-Moor Harriers | 00:07:50 |
16 | Joel Fitzpatrick | U11B | Trawden AC | 00:07:54 |
17 | Theo Robinson | U11B | Blackburn Harriers | 00:07:56 |
18 | Harmony Hacking | U11G | Hyndburn AC | 00:07:58 |
19 | Ruby Fort | U13G | Trawden AC | 00:08:02 |
20 | Ollie Pickens | U11B | Calder Valley Fell Runners | 00:08:07 |
21 | Amelia Southam | U13G | Burnley AC | 00:08:09 |
22 | George Murphy | U11B | Burnley AC | 00:08:10 |
23 | Michael Rigg Moya | U11B | Barlick Fell Runners | 00:08:12 |
24 | Euan Fenton-Clough | U11B | Trawden AC | 00:08:15 |
25 | Imogen Robinson | U11G | Blackburn Harriers | 00:08:16 |
26 | Chloe Boothman | U11G | Barlick Fell Runners | 00:08:22 |
27 | Roman Allison | U11B | Hyndburn AC | 00:08:25 |
28 | Archie Lorimer | U11B | Hyndburn AC | 00:08:26 |
29 | Guy Whalley | U13B | Clayton-le-Moor Harriers | 00:08:31 |
30 | Matilda Hird | U13G | Trawden AC | 00:08:33 |
31 | Hayden Whitehead | U11B | Prestwich AC | 00:08:34 |
32 | Peter Sagar-Moss | U11B | Hyndburn AC | 00:08:38 |
33 | Leah Harvey | U11G | Trawden AC | 00:08:40 |
34 | Jody Whitfield | U13G | Barlick Fell Runners | 00:08:43 |
35 | Emily Nicholls | U11G | Clayton-le-Moor Harriers | 00:08:45 |
36 | Tippi Francis | U11G | Blackburn Harriers | 00:08:46 |
37 | Alfie Muller | U11B | Barlick Fell Runners | 00:08:47 |
38 | Heidi Sagar-Moss | U13G | Hyndburn AC | 00:08:59 |
39 | Lottie Grace Smith | U11G | Clayton-le-Moor Harriers | 00:09:00 |
40 | Libby-Kate Neal | U13G | Blackburn Harriers | 00:09:03 |
41 | Lily-Grace Clayton | U11G | Barlick Fell Runners | 00:09:06 |
42 | Georgia Tregay | U11G | Burnley AC | 00:09:07 |
43 | Darcey Hirst | U11G | Clayton-le-Moor Harriers | 00:09:08 |
44 | Amelia Williams | U11G | Burnley AC | 00:09:09 |
45 | Amber Muller | U13G | Barlick Fell Runners | 00:09:10 |
46 | Finlay Lorimer | U13B | Hyndburn AC | 00:09:13 |
46 | Lottie Hesketh | U11G | Trawden AC | 00:09:13 |
48 | Charlie Plant | U11G | Burnely AC | 00:09:22 |
Ellisia Smedley | U11G | Clayton-le-Moor Harriers | DNF |
Please report any errors in these results to the Race Contact for this race - see the race listing for contact details.