Search for a race


Browse by year


Recently added


Submit results

  • Do you have results you want displayed here? Submit them.

13/04/2019 – Kong Kettlewell Kids Kaper under 11





  
Pos Name Category Club Time
1 Clara McKee U11G Calder Valley Fell Runners 00:07:34
2 Charlie Robinson U11 B Bingley Harriers 00:07:52
3 Harvey Shaw U11 B Ambleside A.C. 00:07:58
4 Toby Robinson U11B 00:08:07
5 Dominic Poulston U11B Wirral A.C. 00:08:15
6 Tom Ashworth U11B Ambleside A.C. 00:08:16
7 Henry Ward U11B Chorley A.C. 00:08:17
8 Zac Jardine U11B Keighley & Craven A.C. 00:08:20
9 James Harrison U11B Rothwell Harriers 00:08:21
10 Hugo Bishop U11B Wharfedale Harriers 00:08:22
11 Jamie Dent U11B U/A 00:08:25
12 Jonty Brown U11B Buxton A.C. 00:08:30
13 Joseph Stone U11B Calder Valley Fell Runners 00:08:34
14 Bethan Buckley U11G Keighley & Craven A.C. 00:08:39
15 Callum Singleton U11B Trawden A.C. 00:08:44
16 William Johnson U11B Bingley Harriers 00:08:50
17 Oliver Holder U11B Ilkley Harriers 00:08:55
18 Millie Jebb U11G Helm Hill 00:09:00
19 Isabelle Perry U11G Trawden A.C. 00:09:01
20 Abby Clay U11G Bingley Harriers 00:09:10
21 Will Brayshaw U11B Helm Hill 00:09:10
22 David Ritchie U11B Calder Valley Fell Runners 00:09:11
23 Sam Annison U11B Calder Valley Fell Runners 00:09:15
24 Carl Sandison U11B Settle Harriers 00:09:16
25 Madison Vaughan U11G Chorley A.C. 00:09:17
26 Santi Vasquez U11B Keighley & Craven A.C. 00:09:23
27 Aiden Crickett U11B Cumberland Fell Runners 00:09:25
28 Joe Timbers U11B Keighley & Craven A.C. 00:09:32
29 Ted Parker U11B Calder Valley Fell Runners 00:09:53
30 Isabella Wright U11G Wharfedale Harriers 00:09:56
31 Freddie Sharp U11B Calder Valley Fell Runners 00:09:56
32 Alfie Muller U11B Barlick Fell Runners 00:10:00
33 Leah Harvey U11G Trawden A.C. 00:10:03
34 Ella Brayshaw U11G Lancaster & Morecambe 00:10:05
35 Jordan Thompson U11B Keighley & Craven A.C. 00:10:07
36 Tom Bromiley U11B U/A 00:10:10
37 Sophie Parkin U11G Ilkley Harriers 00:10:12
38 Dylan Booth U11B Keighley & Craven A.C. 00:10:17
39 Harry Lerjssen U11B Ilkley Harriers 00:10:19
40 Joseph Glew U11B Chorley A.C. 00:10:21
41 Fousto Ku U11B Bradford Airedale A.C. 00:10:23
42 Alexander Duffy U11B Keighley & Craven A.C. 00:10:25
43 Albert Wilkinson U11B U/A 00:10:32
44 Alice Midgeley U11G Keighley & Craven A.C. 00:10:37
45 Maxwell Groome U11B Dark Peak Fell Runners 00:10:39
46 Lexi Webb U11G Chorley A.C. 00:10:53
47 Samuel Giles U11B Bowland Fell Runners 00:11:04
48 Tommy Brodrick U11B Ambleside A.C. 00:11:08
49 Finley Aldred U11B Keighley & Craven A.C. 00:11:24
50 Oscar Clayton U11B Barlick Fell Runners 00:11:27
51 Annie Chambers U11G Otley A.C. 00:11:28
52 Ethan Brady U11B Chorley A.C. 00:11:32
53 Megan Elliott U11G Horwich RMI Harriers 00:11:37
54 Keira Rickerby U11G Chorley A.C. 00:11:41
55 Florence Brown U11G Buxton A.C. 00:11:42
56 Rachel Cudahy U11G Buxton A.C. 00:11:54
57 Erin Barton U11G Harrogate Harriers 00:11:55
58 Ella Snow U11G Ilkley Harriers 00:12:20
59 Maisie Booth U11G Keighley & Craven A.C. 00:12:22
60 Isabella Teal U11G Barlick Fell Runners 00:12:23
61 Claire Edwards U11G Keighley & Craven A.C. 00:12:40
62 Freddie Crawford U11B Helm Hill 00:13:00
63 Heidi Preece U11G Telford A.C. 00:13:39
64 Lola Stead U11G Ilkley Harriers 00:14:14
65 Georgia Thomas U11G Chorley A.C. 00:15:17
66 Maisie Storozuk U11G Trawden A.C. 00:15:21